Zobacz i spróbuj – ciekawe akrobacje na wrotkach

Pasjonujesz się wrotkarstwem? Chcesz rozwinąć umiejętności, a także nauczyć się nowych trików? Zobacz ciekawe akrobacje, które dodadzą Twoim pokazom atrakcyjności, a także sprawią, że zachwycisz każdego, kto będzie na Ciebie patrzył.

Jazda figurowa na wrotkach może być naprawdę efektowna. Tym bardziej, jeżeli odbywa się w wykonaniu dzieci! Ta dziewczynka na torze wrotkarskim czuje się jak ryba w wodzie. Swoboda, z jaką wykonuje kolejne figury powoduje, że jej przejazd jest płynny i efektowny. Udowadnia również, że jazda na wrotkach może być równie efektowna, co na łyżwach. Wrotki pozwalają na realizację takich samych figur, jakie do tej pory wykonywane były przede wszystkim na lodowej tafli.

W tym filmiku zobaczysz triki dla początkujących. To właśnie od nich możesz rozpocząć swoją przygodę z efektowną jazdą na wrotkach. Spróbuj i zobacz, że to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda.

Chcesz nauczyć się wykonywać skok z pół obrotem? Jak to zrobić, dowiesz się oglądając ten filmik.

Godne uwagi są tylko wystrzałowe triki! Jednym z nich jest shoot the duck, czyli pistolet.

Wiele niesamowitych trików na wrotkach zaserwowała gruzińska para tancerzy, którzy wystąpili w programie „Mam talent”. Tego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć!